Garanti Şartları

Ürünlerimiz teknik elemanlarımızın dışında takıldığı taktirde Garanti kapsamından çıkar.
Sarf malzemeleri (Filtreler) hariç işçilik, malzeme ve üretim hatalarına karşı garanti kapsamındadır.
Sarf malzemelerin kullanım süreleri kullanma kılavuzunda belirtildiği gibidir.
Garanti sürecine tabi ürüne sarf malzemeleri ve yedek parçaları bulundurmak üzere kullanım garantisi verilmiştir. Garanti süresi içinde yapılan işlemler, işçilik, masraflar, değiştirilen parça bedeli yada başka bir ad altında hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Garanti süresi içinde yapılacak onarımlarda geçen süre garanti süresine ilave edilecektir.
Tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre yetkili servislerin ürünü onarım için aldığı tarihten itibaren başlar.
 
Arızaların giderilmesi hususunda değiştirilecek parçaların tespiti tamamen firmamıza aittir. Arızanın giderilmesi ürünün bulunduğu yerde veya yetkili servislerde yapılabilir. Müşterinin buna onayı şarttır.
 
Garanti kapsamına girmeyen hususlar:
1 - Kullanma hatalarından meydana gelen hasar ve arızalar.
2 - Ürünün müşteriye teslimiyetinden sonra taşıma sırasında oluşan hasar ve arızalar
3 - Yangın, doğal afetler sonucu meydana gelebilecek hasarlar ve arızalar
4 - Ürünün kullanma kılavuzunda hususlara aykırı kullanmasından kaynaklanan arızalar.
5 - Sarf malzeme (filtreler) kullanma kılavuzunda belirtilen sürelerin aşılmasından doğan arızalar.
 
Garanti kapsamı dışında olup, arızalar ücret karşılığı giderilir.
 
Öncelikle Su Arıtma Sistemini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu sistem sayesinde sağlıklı ve temiz içme suyunu, tezgahınıza yerleştirdiğimiz şık musluk yardımı ile istediğiniz zaman zahmetsizce elde edebileceksiniz. Sistem fazla yer kaplamaz. Şık bir tasarıma sahiptir ve çok kullanışlıdır. 5 aşamadan oluşan hassas filtrasyon sistemi, içme suyunuzu kademe kademe arıtır, size en sağlıklı ve lezzetli içme suyunu üretmeyi garanti eder. Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da Ters Ozmoz teknolojisi, saf ve temiz bir içme suyu üretmek için en etkili ve ekonomik çözüm olarak kabul görmüştür. 
 
Sahip olduğunuz ters ozmoz su arıtım sistemi, su arıtma alanında en son teknolojiyi temsil etmektedir. Bu sayede sağlıklı ve lezzetli içme suyunu kendiniz üretebilirsiniz. Bu sistem, birçok deneyimli mühendisin yoğun uğraşları neticesinde, uzun yıllar süren çalışmalar, çok yüksek maliyetli araştırma ve geliştirme çalışmaları ile oluşturulmuştur.