Hakkımızda

Sağlıklı Yaşamın Kaynağı TEMİZ SUDUR

2004 yılında kurulan Waterlimpid Su Arıtma Sistemleri  su arıtma sektöründe Türkiye'nin sayılı firmaları arasında yerini almıştır. Kuruluşundan bu yana geçen zamanda Waterlimpid, her geçen gün siz müşterilerime verdiğimiz hizmetten onur duyarız.

Biz Türkiye’de Waterlimpid Su Arıtma Sistemleri olarak  ters osmoz içme suyu sistemleri için en iyi teknik ekip ve sistemlere sahip birkaç işletmeden biriyiz. Biz dürüstlük ve yaptığımız işin arkasında duran felsefemizle siz çok kıymetli müşterilerimiz sayesinde hızla büyümekteyiz.

Dünya standartlarındaki  kaliteli cihazları  ve yedek malzemeleri çok iyi eğitimli , bilgili ,analiz gücü yüksek ekibimizle müşterilerimize sunuyoruz.Günümüzde ticari mal ve hizmet seçiminde  artık öncelikler arasında cihaz ve sistem kalitesi kadar piyasada süreklilik, iyi bir teknik ekip ve hizmet devamlılığı gibi konular en öncelikli istek haline gelmiştir.Waterlimpid Su Arıtıma Sistemleri sahip olduğu bu değerlerle eşsizleşmektedir.


Vizyonumuz
İnsan sağlığı ve faydasını en öncelikli hedef olarak değerlendirmek suretiyle; en modern ürünleri, kurumsal prensibler doğrultusunda güvenli, ekonomik ve kaliteli şekilde müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir su arıtma şirketi olmak.


Misyonumuz

Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü satış noktaları kuracağız. Kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.