WATERLİMPİD SU ARITMA ÇÖZÜMLERİ İÇİN YARDIMCI OLALIM

Waterlimpid Su Arıtma Sistemleri olarak müşteri memnuniyetini ve siz değerli müşterilermizin bizimle çalışırken uzman kadromuzla kaliteli ekonomik geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı yüsek şekilde karşılıyoruz.

RANDEVU ALIN

Formu doldurarak veya bizi arayarak randevu alın.

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

Size uygun su arıtma cihazını seçin. Teknik ekibimiz ev veya ofisinize gelip cihazınızı kursun.

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ

Kendinize, sevdiklerinize ve dünyaya iyilik yaparken taptaze, sağlıklı, iyi suyun keyfini çıkarın.

Neler Yapıyoruz

Su Arıtma Cihazı Bakımı Neden Önemlidir?

Yaşam kaynağınız olan suyu elde ettiğiniz arıtma sisteminin içerisinde zamanda kir, pas veya toz birikir. Suyun içinden geçtiği aksanlarda aşınma ya da yıpranma meydana geliyor. Günümüzde sağlığımızı korumak için birçok şeye dikkat ediyoruz. Yememize, havamıza veya çevre etkenlere. Peki içtiğimiz hayat kaynağı suyumuzun bakımını neden ihmal ediyoruz? Kendimiz, sevdiklerimiz için en önemli besin olan suyumuzu elde ettiğimiz sistemin bakımlarını ihmal etmeyelim.

Su Arıtma Cihazı Bakımı Nasıl Yapılır?

Su arıtma sistemleri adından da anlaşıldığı üzere bir sistem üzerine kurulu olduğu için belirli sürelerde bakımları yapılmalıdır. İçinde dışında bulunan aksanlarının periyodik olarak testlere tabii tutulup performanslarını ölçülmesi gerekir. Bu performans değerlendirmesi sonucunda parça değişimi, elle düzeltmeler ya da sadece kontroller yapılır. Uzman ekibimiz ile su arıtma bakımını yapmaktayız. Bakım ve onarım hizmetini randevu oluşturarak yaptırabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte yapar, %100 performans ile cihazınızın çalışmasını sağlarız.

Bakımı Uzman Ekibimiz Yapıyor.

Birçok firma, birçok kişi artık servis hizmeti yaptığını iddia ederek piyasada iş yapmaya çalışıyor. Kimsenin sizin paranız ile tecrübe kazanmasına fırsat vermeyin. Sektörde yıllarını geçiren uzman ekibimiz ile arıtma cihazınızın bakımlarını emin ellere teslim edin.Bizi arayarak size en yakın servis ekibimizi yönlendirelim.

HEMEN ARAYIN