WATERLİMPİD SU ARITMA ÇÖZÜMLERİ İÇİN YARDIMCI OLALIM

Waterlimpid Su Arıtma Sistemleri olarak müşteri memnuniyetini ve siz değerli müşterilermizin bizimle çalışırken uzman kadromuzla kaliteli ekonomik geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı yüsek şekilde karşılıyoruz.

HEMEN ARAYIN

Formu doldurarak veya bizi arayarak randevu alın.

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

Size uygun su arıtma cihazını seçin. Teknik ekibimiz ev veya ofisinize gelip cihazınızı kursun.

ARAMIZA KATILIN

Kendinize, sevdiklerinize ve dünyaya iyilik yaparken taptaze, sağlıklı, iyi suyun keyfini çıkarın.

Neler Yapıyoruz

Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma cihazının en önemli parçalarından birisi olan filtrelerin değişim süresini takip ediyoruz. %99 Tüm marka su arıtma cihazlarının filtre değişimini yapıyoruz. Su arıtma filtre değişiminde; sağlıklı, kaliteli ve uzun ömürlü kullanım sunan NSF onaylı arıtma filtreleri kullanmaktayız.

Filtre Kalitesi Önemi

Değişimini yaptığımız filtrelerin içerisinde ne kadar tortu ve kalıtsal madde kaldığını göreceksiniz. Yeni filtreleri sizlerin gözü önünde takmaktayız. Onayınızın olmadığı hiçbir işlem yapılmamaktadır. Kaliteli bir filtre seti, arıtma cihazının olmazsa olmaz parçasıdır. A++ kalitede bir filtre seti sağlığınız ve sevdikleriniz için gereklidir. Bunun için kullandığımız tüm filtre setlerinin yerli üretim olmasına dikkat ediyoruz. Hiçbir kanserojen madde içermeyen, sağlığınıza hiçbir zararı olmayacağını bildiğimiz için bu hususta dikkat ediyoruz.

Su Arıtma Filitre Değiştirme Servisi

Birçok firma, birçok kişi artık servis hizmeti yaptığını iddia ederek piyasada iş yapmaya çalışıyor. Kimsenin sizin paranız ile tecrübe kazanmasına fırsat vermeyin. Sektörde yıllarını geçiren uzman ekibimiz ile arıtma cihazınızın bakımlarını emin ellere teslim edin.Bizi arayarak size en yakın servis ekibimizi yönlendirelim.

HEMEN ARAYIN